Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent oraz projektant podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane zatrudni osobę do działu projektowego na stanowisko Projektanta.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
- wykonywanie projektów podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane
- opracowywanie oraz analiza statyczna rozwiązań projektowych
- wsparcie techniczne działu handlowego
- nadzór projektowy na budowach
- współpraca z pracowniami architektonicznymi

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
- szkolenia z programów projektowych oraz konstruktorskich
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- udział w nowatorskich projektach i realizacjach w Polsce oraz za granicą
- elastyczne godziny pracy

Wymagania

- obsługa programów projektowych CAD
- umiejętność projektowania 3D
- podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcyjno-budowlanej
- dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowo... zagadnieniami dotyczącymi elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań. Od ponad 10 lat firma poszerza swoją ofertę dostosowując się do potrzeb rynku oraz zmieniających się wymagań technicznych i prawnych. BSP System jest aktualnie liderem w branży podkonstrukcji aluminiowych na rynku polskim oraz cieszy się coraz większą sprzedażą na rynkach zagranicznych. Nasza firma stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, bezpieczeństwo oraz energooszczędność.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 6.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Architektura , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria