Projektant

Jasienica, Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Jasienica

Zadania:

  • Projektowanie nowych wyrobów,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji,
  • Analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
  • Nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji.

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie