Projektant/technolog Oczyszczalni ścieków.

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie w zakresie instalacji sanitarnych / technologii oczyszczania ścieków;
  • Koordynacja projektów w innych branżach;
  • Wsparcie działu realizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska lub pokrewne);
  • Doświadczenie w branży wodno ściekowej będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość programu AutoCAD;

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu gospodarki wodno ściekowej ze szczególnym uwzględnieniem technologii ścieków;
  • prawo jazdy;
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w profesjonalnym zespole;
  • Stabilne warunki pracy (Umowa o pracę lub umowa o współpracy);
  • Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem projektantów lidera technologicznego - oczyszczanie ścieków,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka medyczna;
  • Fundusz socjalny.

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Biuro / Dokumentacja