Projektant sprzedawca niemieckie meble kuchenne Nolte Domaniewska

DesignOn s.c.

Warszawa, 02-672, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków na stanowisku, będzie należała obsługa klientów salonu meblowego , a w tym;
- prezentacja oferty firmy
- pozyskanie informacji o potrzebach klienta niezbędnych do przygotowania oferty
- przygotowanie wizualizacji zamawianych mebli ( osoby znające program komputerowy )
- przygotowanie oferty cenowej

Wymagania

- umiejętności negocjacyjne;
- obsługa programu Carat będzie dodatkowym atutem
- rzetelność i lojalność
- komunikatywność
- miła aparycja, uczciwość

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedstawicielem niemieckich mebli kuchennych Nolte.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie