Projektant/Inżynier wysokich częstotliwości

HRK S.A.

Zielonka, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych technologii poszukujemy:

Projektant/Inżynier wysokich częstotliwościMiejsce pracy: Zielonka

Zadania:

  • projektowanie obwodów wysokiej częstotliwości (wzmacniaczy mocy powyżej 5kW, rezonansowych układów przetwarzania, czujników pomiarowych);
  • opracowanie procedur pomiarowych i stanowisk laboratoryjnych;
  • uruchamianie i weryfikacja parametrów prototypów urządzeń;
  • wdrożenia klienckie i serwisowe: USA, Azja.

Wymagania:

  • znajomość narzędzi projektowych;
  • znajomość zagadnień pomiarów wielkości elektrycznych w zakresie wysokich częstotliwości (RF);
  • doświadczenie w układach przetwarzania RF o mocy powyżej 500 W (mile widziane);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą pracę w międzynarodowych zespołach;
  • praktyczne doświadczenie w pracy z urządzeniami RF;
  • umiejętność wykorzystywania symulacji komputerowej;
  • predyspozycje do samodzielnego prowadzenia projektów.

Oferujemy:

  • udział w projektach realizowanych dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi elementami energoelektronicznymi w najnowocześniejszym laboratorium;
  • urozmaiconą pracę związaną m. in. z podróżami;
  • pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport);
  • system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.