Projektant Instalator

OTS-IP Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Projektant o specjalności instalacje sanitarne lub mechaniczne

Wymagania

Wiedza i doświadczenie:

  • schematy technologiczne dla gazociągów i jego obiektów,
  • projekty gazowych stacji redukcyjno-pomiarowych, zespołów zaporowo-upustowych,
  • dobór technologii, armatury, orurowania i urządzeń,
  • obliczenia technologiczne i wytrzymałościowe,
  • przewierty, microtunelling.

Umiejętności (biegła znajomość):

  • AutoCad Civil 3D lub MicroStation,
  • AutoCad Plant lub Bentley AutoPIPE lub analogiczny,
  • MS Excel w tym tworzenie narzędzi dodatkowych w Visual Basic,
  • obliczeń hydrauliczny i mechanicznych rurociągów, w tym w programie MES.

Inne:

  • zaawansowana znajomość j.angielskiego,
  • prawo jazdy,
  • zainteresowanie CAD/CAE, GIS.

Prezentacja firmy

OTS-IP Sp. z o.o. jest wielobranżowym biurem projektów prowadzącym równi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie