Projektant instalacji elektrycznych

Project Energy Sp. z o.o.

Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jako projektant będziesz zajmował się:

  • projektowaniem instalacji elektrycznych (OZE, nn, SN, AKPiA)
  • wsparciem procesu wyceny (branża elektryczna)
  • prowadzeniem czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpracą z architektami oraz projektantami branżowymi

Wymagania

  • znasz pakiet MS Office oraz programu AutoCAD,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektryka, energetyka),
  • posiadasz lub jesteś w trakcie pozyskiwania uprawnień projektowych
  • jesteś samodzielny i kreatywny w działaniu
  • lubisz pracować w zespole

W zamian otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju praktyki zawodowej (do uprawnień projektowych i wykonawczych)
  • nowe wyzwania zawodowe – praca przy projektach OZE, kogeneracji
  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą inżynieryjno-konsultingową, która od wielu lat zajmuje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria