ManpowerGroup Sp. z o.o.

Projektant ds. aranżacji ogrodów i tarasów

Miejsce pracy: Mysiadło, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Raszyn, Góra Kalwaria, Łazy, Nadarzyn

Miejsce pracy: Mysiadło k. Piaseczna

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Benefity premium (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, bogaty fundusz socjalny, zniżki na produkty firmowe)
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Dbałość o szczegóły, poczucie estetyki, kreatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Podstawowa wiedza asortymentowa z zakresu produktów do aranżacji ogrodów
  • Zaawansowana znajomość materiału roślinnego
  • Poparta doświadczeniem wiedza z zakresu aranżacji przestrzeni ogrodu i tarasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość programu Vectorworks będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Przygotowywanie wizualizacji balkonów, tarasów i niewielkich ogrodów dla klientów marketu
  • Aktywne promowanie usługi wizualizacji
  • Wykonywanie wycen wizualizacji
  • Sprzedaż produktów niezbędnych do wykonania stworzonej wizualizacji
  • Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy