Projektant Automatyki i BMS

HRK S.A.

Wrocław / Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy zajmującej się wykonawstwem kompleksowych instalacji zabezpieczeń technicznych i wykrywania pożaru oraz instalacji okablowania strukturalnego, w związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Automatyki i BMSMiejsce pracy: Wrocław / Warszawa

Zadania:

  • Wykonywanie projektów instalacji dla wszystkich etapów stadium zaawnasowania.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych przed przystąpieniem do realizacji.
  • Optymalizacja instalacji pod kątem kosztowym i ilościowym.
  • Wsparcie pozostałych pracowników biorących udział w realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształecenie wyższe, techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad projektowania instalacji automatyki i BMS.
  • Umiejętność wykonywania szczegółowej dokumentacji warsztatowej szaf zasilająco sterowniczych.
  • Znajomość oprogramowania CAD oraz WSCAD.

Oferujemy:

  • Samodzielną, ciekawą i motywującą pracę w prężnie rozwijającym się zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.