Projektant/Asystent projektanta wnętrz

DelaBartman s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Witaj! Jesteśmy architektkami wnętrz i poszukujemy pracownika - chcemy więcej, lepiej, dalej i dlatego potrzebne nam dodatkowe ręce do pracy. Dlatego jeżeli jesteś kreatywnym i zdolnym architektem, projektantem wnętrz, studentem, gorąco zapraszamy.

To co możesz zyskać:

- Doświadczenie w praktyce

- Możliwość wszechstronnego rozwoju i realizacji własnych pomysłów

- Pracę w dynamicznym, kreatywnym środowisku

- Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

- Możliwość dłuższej współpracy

Wymagania

To czego wymagamy:

- Praktyczna znajomość programów do wizualizacji i projektowania: AutoCAD, 3D Studio Max + V-ray, Adobe Photoshop

- Wykształcenie kierunkowe

- Umiejętność projektowania

- Kreatywność

- Kultura osobista

Prezentacja firmy

DelaBartman powstało w wyniku połączenia dwóch firm w 2012 roku. Zajmuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura