Opis stanowiska pracy

Canvas, wiodące biuro projektowe i producent kompleksowych systemów reklamowych dla czołowych marek , poszukuje osoby na stanowisko New biznes/projekt menedżer (odpowiedzialność projektowo- sprzedażowa za klienta).

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym lub związanym z obsługą klienta B2B w branży reklamowej- idealnie w sferze trade marketingu lub związane z projektowaniem, produkcją oraz instalacją materiałów POS lub eventy (związane z produkcją materiałów).
  • Umiejętność pozyskania i utrzymania klienta.
  • Preferowana znajomość zagadnień związanych z branżą reklamową i obsługą firm.

Cechy:

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nastawionej na rozwój, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Będziemy wdzięczni za kontakt jedynie osoby o wymaganym doświadczeniu . Wszelkie inne zostaną pominięte. Prosimy o zwrócenie uwagi na lokalizację firmy (Ursynów Południowy kierunek Piaseczno).

Prezentacja firmy

CANVAS jest wiodącym biurem projektowym zajmującym się projektowaniem, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media