Project Manager

Hays Poland

Łódź, mazowieckie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1112321

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) - przejście na UOP
Stawka: od 120 zł / h netto

Zadania:

• realizacja projektów o charakterze strategicznym,
• wdrażanie jednej z inicjatyw w ramach strategii,
• zarządzanie projektem, aspektami informatycznymi w zakresie prac B+R i prawnymi dotyczącymi inicjatywy,
• prowadzenie konsultacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami,
• przeprowadzanie analiz związanych z działalnością GPW w świetle konkurencji oraz sytuacją rynkową,
• analizowanie nowych obszarów rozwojowych.

Wymagania:

• co najmniej trzyletniego doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem projektami w obszarze projektów B+R (projekty badawczo – rozwojowe),
• wykształcenie wyższe o kierunku technicznym lub ekonomicznym,
• biegłej znajomości języka angielskiego,
• znajomość systemów transakcyjnych lub bankowych będzie dużym atutem kandydata,
• dobrej znajomości pakietu MS Office,
• wysokiej kultury pracy oraz umiejętności organizacji zadań,
• gotowości do podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasowej w Łodzi

Mile widziane:

• posiadanie certyfikatów związanych z zarządzaniem projektami (preferowane „metodyki zwinne”).

Oferujemy:

• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland