Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem, Fundacja Czarny Pies i Biały Kot poszukuje kandydata na stanowisko Project Manager

Kluczowe zadania:

  • aktywny udział w realizacji celów statutowych fundacji,
  • stała współpraca z innymi fundacjami działającymi w tym samym obszarze,
  • prowadzenie ogółu spraw związanych z administracją Fundacji,
  • bieżące monitorowanie mediów i identyfikacja obszarów dla potencjalnych działań fundacji,
  • współtworzenie planu działań fundacji,
  • koordynacja i organizacja prowadzonych akcji,
  • tworzenie treści na potrzeby działań w mediach społecznościowych (FB, Twitter, Instagram) oraz na stronie internetowej,
  • współpraca z Księgowością.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość ustawy o ochronie praw zwierząt;
  • zainteresowanie i chęć podejmowania działań o charakterze prospołecznym, w szczególności w zakresie działalnością na rzecz praw zwierząt i ich ochrony;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, systematyczność;
  • sumienność, kreatywność, skrupulatność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do działania.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko;
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów i ludzi z pasją;
  • stałe wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Fundacja Czarny Pies i Biały Kot

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca