Project Manager z „lekkim piórem” oraz doświadczeniami w przygotowaniu i realizacji projektów UE

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Kreatus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca głównie w biurze firmy w Bielsku – Białej (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Zakres zadań:

- udział w przygotowywaniu dokumentów strategicznych (np. planów, strategii, analiz dla samorządów oraz dla firm),
- udział w przygotowywanie koncepcji projektów ubiegających się o unijne dofinansowanie,
- przygotowanie wniosków aplikacyjnych dla projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego,
- przygotowywane diagnoz opartych na danych ilościowych i jakościowych,
- przygotowywanie tekstów i opracowań tematycznych,
- pomoc w obsłudze administracyjnej biura.

Oczekujemy:
- samodzielnego myślenia,
- umiejętności analizy zjawisk i syntezy faktów,
- „lekkiego pióra”,
- dyspozycyjności,
- wysokiej kultury osobistej,
- komunikatywności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- system premiowy,
- udział w ciekawych projektach,
- szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
- dla zainteresowanych możliwość rozwoju naukowego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- minimum roczne doświadczenie w przygotowaniu lub realizacji projektów unijnych,
- umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- umiejętności redagowania korespondencji.

Prezentacja firmy

KREATUS Sp. z o. o. w Bielsku-Białej

Projekty z dofinansowaniem unijnym, m.in.... ERFF, EFS, EOG
Projekty biznesowe i B+R
Projekty rewitalizacyjne
Badania marketingowe, badania społeczne
Ewaluacje programów i projektów unijnych
Opracowywanie dokumentów strategicznych dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw

Firma działa od 2014 roku i realizuje zlecenia od wielu klientów krajowych (głównie samorządy i przedsiębiorstwa) i międzynarodowych m.in. Komisja Europejska, Huta Trzyniec w Czechach. Pracujemy w oparciu o kilkuosobowy stały zespół i liczne grono ekspertów tematycznych, w tym pracowników naukowych i praktyków biznesu.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej oraz technicznej do wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych, ale pracujemy także w projektach komercyjnych, finansowanych m.in. z preferencyjnych pożyczek. Przygotowaliśmy dotychczas blisko dwieście tego typu przedsięwzięć, a wieloma z nich również zarządzaliśmy.

Szczególnie bliskie są nam projekty innowacyjne, badawczo-rozwojowe dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz projekty rewitalizacyjne, które przygotowujemy na zlecenie miast i gmin.

Jako usługi powiązane często wykonujemy badania marketingowe, czy też badania społeczne, także jako diagnozę do projektów unijnych. Często także opracowujemy dla klientów studia wykonalności oraz biznesplany.

Dla wielu klientów projektujemy i wdrażamy programy rewitalizacji oraz działania w zakresie partycypacji społecznej.

Posiadamy również bardzo duże doświadczenie w ewaluacji projektów i programów unijnych, m.in. programu INTERREG oraz RPO.

Istotna część naszych działań biznesowych jest związana również z opracowywaniem planów strategicznych, planów rozwoju lokalnego i strategii rozwoju gmin, a także planów rewitalizacji i planów gospodarki niskoemisyjnej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
okres próbny, następnie na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 6.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
zapisana podstawa zależna od doświadczenia, dodatkowa premia zależna od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój , Praca Doradztwo / Konsulting