Project Manager z „lekkim piórem” oraz doświadczeniami w przygotowaniu i realizacji projektów UE

Kreatus Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca głównie w biurze firmy w Bielsku – Białej (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Zakres zadań:

- udział w przygotowywaniu dokumentów strategicznych (np. planów, strategii, analiz dla samorządów oraz dla firm),
- udział w przygotowywanie koncepcji projektów ubiegających się o unijne dofinansowanie,
- przygotowanie wniosków aplikacyjnych dla projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego,
- przygotowywane diagnoz opartych na danych ilościowych i jakościowych,
- przygotowywanie tekstów i opracowań tematycznych,
- pomoc w obsłudze administracyjnej biura.

Oczekujemy:
- samodzielnego myślenia,
- umiejętności analizy zjawisk i syntezy faktów,
- „lekkiego pióra”,
- dyspozycyjności,
- wysokiej kultury osobistej,
- komunikatywności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- system premiowy,
- udział w ciekawych projektach,
- szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
- dla zainteresowanych możliwość rozwoju naukowego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- minimum roczne doświadczenie w przygotowaniu lub realizacji projektów unijnych,
- umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- umiejętności redagowania korespondencji.

Prezentacja firmy

EWALUACJE, BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA OPINII PUBLICZNEJ <br/> Współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapisana podstawa zależna od doświadczenia, dodatkowa premia zależna od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting