Project Manager (spawanie)

Michael Page

Warszawa, opolskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Project Managera, raportującego bezpośrednio do General Managera (komunikacja w j. angielskim) z doświadczeniem w środowisku produkcyjnym, idealnie w firmach z procesami spawalniczymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca zakłady produkcyjne w woj. lubuskim i opolskim (firma jest otwarta na ulokowanie roli zarówno w jednej, jak i drugiej lokalizacji). Jest to stabilny pracodawca, z wieloletnimi tradycjami z branży offshore.

Opis stanowiska

  • Organizacja i koordynacja realizacji przydzielonych projektów we współpracy z różnymi działami, inspektorami, asystentami i zespołem projektowym
  • Współtworzenie, kontrola i raportowanie budżetu projektu
  • Organizacja dostaw zgodnie z call-off i planem
  • Organizacja potrzeb zakupowych i podwykonawczych związanych z projektem
  • Raportowanie przebiegu i wyników realizacji nałożonych zadań oraz napotkanych trudności
  • Przestrzeganie przepisów o zachowaniu w tajemnicy informacji niejawnych oraz wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych
  • Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • Dbałość o estetykę miejsca pracy, zachowanie kulturalnego i życzliwego stosunku do współpracowników, przełożonych i interesantów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami w firmach produkcyjnych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesu spawania
  • Dobra znajomość j. angielskiego - firma z kapitałem zagranicznym, codzienna komunikacja w j. angielskim
  • Umiejętności liczenia i przygotowywania budżetu
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji
  • Umiejętność pracy indywidualnej i grupowej
  • Dobra organizacja czasu pracy i zadań
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość zdobycia premii rocznej
  • Paczki i vouchery na Święta
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page