Project Manager / Koordynator zespołu inżynierów oil&gas

Orienta Polska Sp. z o.o.

00-845 Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Opis stanowiska:

- Zarządzanie zespołem, w celu wypracowania dokładnych i spójnych specyfikacji procesów oraz instrukcji pracy (zespół ok. 5-6 osób)

- Kontakt z klientem zagranicznym oraz z polskim klientem końcowym.

- Koordynacja działań związanych z zarządzaniem projektem, zespołem i informacjami w projekcie.

- Koordynowanie zespołów wewnętrznych, w celu zapewnienia dotrzymania terminów i budżetów projektów.

Oferujemy:

- Udział w prestiżowym projekcie z branży

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

- Dla osób spoza Poznania, zwrot za zakwaterowanie

- Wyjazd na szkolenie u zagranicznego klienta (całość opłacana przez klienta)

Profil kandydata:

- Wykształcenie wyższe inżynierskie: Mechanika / Chemia

- Biegła znajomość języka angielskiego i ojczysty język polski

- Około 10 lat doświadczenia zawodowego w koordynacji multidyscyplinarnego zespołu inżynierów z branży oil&gas

- Szerokie spojrzenie na wszystkie dyscypliny inżynierskie (inżynieria lądowa, budownictwo, elektrotechnika, systemy sterowania, automatyka itp.).

- Umiejętność analizowania wymagań projektowych i najważniejszych wytycznych oraz przekładania ich na strategie inżynieryjne i projektowe

- Doświadczenie i umiejętność radzenia sobie ze złożonością projektu oraz branie odpowiedzialności za tworzenie modelu zarządzania, planu realizacji i zarządzania zasobami w celu spełnienia jego wymagań

- Solidna znajomość wiodących technik zarządzania projektami

- Umiejętności w kierowaniu zespołami projektowymi w zakresie wdrażania strategii projektów inżynieryjnych i dostarczania celów przy minimalnym nadzorze

- Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu realizacją projektem, ochrony pozycji kontraktowej właściciela projektu oraz zapobieganie prawdopodobieństwu roszczeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.