Project Manager IT

Kraków, małopolskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, który jest dostawcą mobilnych rozwiązań IT z branży telekomunikacyjnej oraz finansowej poszukujemy osoby doświadczonej – Project Manager IT.

Na tym stanowisku Project Manger IT prowadzi projekty informatyczne, efektywnie planuje i budżetuje, raportuje wyniki, współpracuje z kierownikami zespołów, bierze udział w procesie presales i w realizacji strategii rozwoju firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe

- Min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych

- Doświadczenie w wsparciu sprzedaży i przygotowywaniu ofert

- Znajomość metodyki prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym

- Znajomość metodyki zwinnego zarządzania projektami

- Wiedza techniczna z zakresu budowania a także projektowania systemów informatycznych

- Praktyczna umiejętność w posługiwaniu się JIRA i Microsoft Project

- Wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia zespołu i projektów

- Umiejętność prezentacji

- Bardzo dobra znajomość angielskiego

Klient oferuje:

- Dowolna forma umowy dotyczącej współpracy

- Elastyczny czas pracy

- Karta Multisport

- Opieka zdrowotna Luxmed

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management