Project Manager (Fit - Out)

Wroclaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z sektora Fit - Out, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Będziesz odpowiadał za zarządzanie projektami aranżacyjnymi (głównie w sektorze biurowym), nadzór nad pracami podwykonawców, harmonogramowanie realizacji robót, opracowywania oraz nadzór nad budżetami, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, ścisłą współpracę z kosztorysantami, projektantami, architektami.

Nasz Klient oczekuje:

  • Klilkuletniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (idealnie w sektorze biurowym, doświadczenie w sektorze retail - mile widziane)
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi w zakresie aranżacji powierzchni komercyjnych w pełnym zakresie branżowym
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Praktycznej znajomości rynku fit - out, w tym dostawców materiałów i usług
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na komunikację
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i konsekwencji w działaniu, umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o silnej pozycji rynkowej
  • Możliwość pracy na ciekawych projektach komercyjnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet usług poza płacowych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena