Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wg rankingu Deloitte Fast 50 CE 2016 rok. U nas masz możliwość rozwoju! Pracuj dla liderów branż takich jak Castorama, Nestle, Super-Pharm, Semilac, gdzie będziesz mógł sprawdzić się podczas realizacji najbardziej wymagających projektów e-commerce w naszym rejonie. Dołącz do lidera wdrożeń Magento 2 w Polsce - mamy uruchomione produkcyjnie 3 projekty na Magento 2 Enterprise oraz Community.

Rola:

  • Praca z klientem przy projekcie wdrożenia e-commerce - współtworzenie i priorytetyzowanie wymagań względem systemu oraz harmonogramowanie i raportowanie postępu prac
  • Organizacja pracy zespołu projektowego - definiowanie zadań dla zespołu deweloperów (backend, frontend) oraz testerów, kontrola jakości pracy członków zespołu
  • Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z wypracowanymi celami biznesowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami specjalizującymi się w SEO, analizie ruchu, ERP, płatności oraz logistyce
  • Aktywny udział w wewnętrznych spotkaniach roboczych z działami UX, graficznym.

Wymagania:

  • Doskonała komunikacja interpersonalna
  • Doskonała organizacja pracy i otoczenia wokół siebie
  • Zacięcie technologiczne, zrozumienie terminologii sieciowo-webowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację pisaną i mówioną
  • Terminowość i sumienność
  • Znajomość trendów w e-commerce
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w e-commerce po stronie klienta / wdrożenia
  • Doświadczenia w pracy w Scrum/Kanban
  • Znajomość Magento
  • Doświadczenie w pracy w różnych metodykach prowadzenia projektów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zorganizowaną pracę w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket
  • Możliwość pracy przy projektach dla wiodących klientów e-commerce z Polski, Europy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Z nami przygotujesz się do zdania egzaminu certyfikacyjnego z Magento, za który zapłacimy
  • Luźną atmosferę w gronie młodych ludzi
  • Pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Udział w niezapomnianych wyjazdach integracyjnych

Prezentacja firmy

Firma BOLD od ponad 7 lat doradza, projektuje i wdraża rozwiązani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo