Project Coordinator/Koordynator projektów

LandAR Projects Sp. z o.o.

03-946 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe LandAR Projects Sp. z o.o. zaprasza do współpracy architektów krajobrazu (freelancerów i firmy).

Oferujemy pracę przy projektach terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych (w całej Polsce), miłą atmosferę, elastyczny czas pracy, możliwość rozwoju.

Oferta jest skierowana do firm projektowych i freelancerów w celu nawiązania stałej współpracy.

Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym i portfolio.

Dołącz do naszego zespołu, szukamy koordynatora projektów

Obowiązki:
- wsparcie przy projektowaniu spółki - koordynacja i pomoc Kierownikom projektu i Projektantom,
- wdrażanie projektów - tworzenie i pilnowanie harmonogramu,
- przygotowanie materiałów dla Project Managera i Projektantów (w tym, szukanie Geologa i Geodety),
- kontakt i spotkania z Inwestorem,
- raportowanie postępu prac do Project Managera.

Co oferujemy:
- praca biurowa,
- zatrudnienie na ¾ etatu (6h dziennie), na podstawie umowy zlecenie/ dzieło,
- rozliczenie przez 3 miesiące – podstawa, później prowizja od każdego projektu,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pracę w miłym zespole.

Wymagania

Nasze wymagania:
- zaangażowanie w wyznaczoną prace,
- dyspozycyjność i dokładność,
- pewność siebie w rozmowie z ludźmi,
- terminowość,
- dobra organizacja czasu pracy,
- pozytywne nastawienie do pracy.

Prezentacja firmy

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne