Oferta wyróżniona

Programmatic Media Planner

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to międzynarodowy dom mediowy, jedna z najbardziej renomowanych i utytułowanych organizacji z branży, zarówno na rynku polskim, jak i globalnie, a dodatkowo świetny pracodawca. W związku z poszerzającym się portfolio Klientów oraz rosnącymi wydatkami na programmatic, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Programmatic Media Plannera.

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja i optymalizacja kampanii programmatic
  • spotkania z klientami i przygotowywanie rekomendacji i strategii w obszarze programmatic
  • współpraca z wydawcami i realizacja polityki zakupowej
  • współpraca z zespołami klienckimi
  • wdrażanie nowatorskich rozwiązań
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników agencji i klientów

Oczekiwania:

  • około 2 lata doświadczenia w obszarze programmatic, w tym w samodzielnej realizacji kampanii
  • bardzo dobra znajomość platform Google Display & Video 360 i Adform
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu innych kanałów digital
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i skutecznego argumentowania swoich rekomendacji przed klientem
  • wiedza marketingowa i mediowa, znajomość trendów ad-tech i programmatic
  • mile widziane doświadczenie w pracy z DMP lub adserwerami
  • znajomość języka angielskeigo na poziomie umożliwiającym prowadzenie korespondencji i prezentacji ustnych

Oferujemy:

  • pracę w wielokrotnie nagradzanej dynamicznie rozwijającej się firmie (m.in. Złoty Lew z Cannes, tytuł Najlepszego pracodawcy roku 2013, 2016 i 2017)
  • świetną, rodzinną atmosferę
  • możliwość pracy dla dużych, prestiżowych Klientów
  • realne możliwości rozwoju i inspirujące środowisko pracy, które pozwoli Ci na realizację własnych pomysłów i wychodzenie z inicjatywami
  • dostęp do najnowszych narzędzi na rynku reklamy online
  • liczne benefity - pakiet Multisport, ubezpieczenie medyczne, masaże na zmęczone mięśnie, pyszną kawę, itd.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media