Opis stanowiska pracy

KRN media Sp. z o.o. jest wydawcą mediów branżowych związanych z rynkiem nieruchomości i budownictwa. Stawiamy sobie za cel dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, technologii budowlanych oraz wydarzeń rynkowych. Nasze media internetowe i prasowe docierają do profesjonalistów oraz osób poszukujących kompetentnej wiedzy o budownictwie i nieruchomościach.

Pragniemy powiększyć nasz zespół o:

Programistę

Miejsce pracy: Kraków – centrum miasta.

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości programowania w języku PHP 5.x 7.x. OOP
  • Znajomości frameworka symfony w wersji 3x, 4x.
  • Znajomości relacyjnych baz danych MySQL.
  • Znajomości jQuery, HTML, CSS.
  • Znajomości bootstrap.

Mile widziana znajomość:

  • Zagadnień dotyczących optymalizacja aplikacji i baz danych.
  • Zagadnień związanych z SEO.
  • Programów graficznych na poziomie umożliwiającym „cięcie” projektów graficznych.
  • Systemów Linux i podstaw administracji serwerami.
  • Posługiwania się skryptami konsolowymi.
  • Obsługi crone.
  • Doświadczenia w zarządzaniu serwerami, domenami, dns’ami na różnych serwisach hostingowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole młodych ludzi,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

KRN media Sp. z o.o. jest wydawcą mediów branżowych związanych z rynkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce