Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko programista www. Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie stron www i innych aplikacji internetowych. Oferujemy pracę w niewielkim zespole, przy ciekawych projektach.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość HTML/CSS
- dobra znajomość PHP
- znajomość bazy danych MySQL
- znajomość JavaScript, umiejętność korzystania z bibliotek JQuerry
- znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji również technicznej

Mile widziane:
- znajomość jednego z CMS-ów: eZ Puhlish, Joomla, WordPress i systemu sklepowego Magento
- znajomość frameworku Symfony
- umiejętność pisania szablonów do CMS-ów
- umiejętność cięcia projektów z PSD do HTML
- znajomość narzędzi kontroli wersji

Prezentacja firmy

Firma informatyczna - działa na trzech płaszczyznach<br/>- tworze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce