Oferta wyróżniona

Programista (praca dodatkowa)

Kraków, małopolskie

Software Development Academy

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto?

  • Prowadzenie szkoleń możesz pogodzić ze swoją obecną pracą
  • Kursy odbywają się w niektóre weekendy między 9:00 a 16:00
  • Sam decydujesz, w które weekendy pracujesz
  • Autorski program nauczania optymalizuje przygotowanie się do zajęć
  • Zajęcia prowadzone są dla 15-18 osobowej grupy, marzącej o pracy w branży IT
  • Zyskasz dodatkowe źródło dochodu
  • Zyskasz możliwość rozwoju umiejętności miękkich
  • Zyskasz nowe doświadczenie
  • Zyskasz wsparcie merytoryczne
  • Zyskasz darmowy dostęp do online Biblioteki Helion

Poszukujemy:

  • Ambitnego, który ma przynajmniej rok komercyjnego doświadczenia i chciałby wykazać się w nauczaniu programowania
  • Pasjonata, który wykształci przyszłe pokolenia devów, z których będzie dumny
  • Chętnego podzielić się swoją wiedzą z zakresu Javy, JavaScriptu, Testowania oprogramowania, Pythona lub DevOpsa

Wymagania

Krok po kroku:

  1. Daj nam o sobie znać - wyślij swoje CV :)
  2. Zaczekaj na kontakt - poznajmy się lepiej!
  3. Zaprezentuj swoją wiedzę techniczną podczas rozmowy telefonicznej
  4. Rozpocznij swoją przygodę z SDA

SDA to największa akademia programowania w Europie Środkowo - Wschodniej. Z naszych kursów... skorzystało ponad 3000 osób!software development academy to wiodąca akademia programowania i lider rynku. Kształcimy programistów szytych na miarę rynku, odpowiadając na potrzeby pracodawców branży IT.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Bazy danych , Praca Inne