Programista Oracle PL/SQL

Hays Poland

Warszawa, dolnośląskie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1095362

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy ubezpieczeniowo-finansowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (okolice ronda ONZ)
Forma współpracy: B2B (umowa via HAYS)
Stawka: 75-85 PLN netto + VAT / godzinę
Realizacja: współpraca długofalowa

Zadania:
  • Instalacja poprawek do baz danych Oracle w wyznaczonych oknach serwisowych
  • Przygotowanie i realizacja scenariuszy testów wdrażanych zmian
  • Przygotowanie harmonogramów zmian
  • Utrzymywanie aktualizacji stanu konfiguracji z bazą CMDB
  • Weryfikacja poprawności procesów oraz środowiska

Wymagania:
  • min. 3-letnie komercyjne doświadczenie przy rozwoju lub utrzymaniu aplikacji opartych o bazy danych Oracle
  • bardzo dobra znajomość Oracle Forms oraz Oracle Reports – MUST HAVE!
  • bardzo dobra znajomość PL/SQL
  • doświadczenie w optymalizacji wydajnościowej SQL oraz PL/SQL
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu wydajności bazy danych
  • umiejętność przekrojowego spojrzenia na architekturę systemów
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych
    i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Projekt rozwojowy, mila atmosfera, zgrany zespół, w pobliżu budynku firmy stacja metra, przystanek tramwajowy oraz autobusowy.

Zapraszam do aplikowania!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland