Programista/Operator tokarki CNC

PowerJobs Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca w zakładzie jako programista/operator tokarki CNC;
  • produkcja seryjna i jednostkowa;
  • ustawianie maszyny pod daną serię;
  • obróbka elementów o dużych gabarytach;
  • praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • doświadczenie pracy jako programista/operator CNC;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną;
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • gwarantowaną miesięczną stawkę za 152 godziny - 15,46 euro netto/godz.;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • odzież roboczą;
  • dla osób ze znajomością języka francuskiego - dodatek 100 euro netto/m-c;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;
  • możliwość wypłaty zaliczek.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy