Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Programista .Net - zdalnie

Zdalnie Katowice Kraków Warszawa Wrocław Poznań Kielce Gdańsk Opole, mazowieckie

JJ Soft

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna.

Interesujący projekt dla bardzo znanego klienta

Elastyczne warunki pracy

Możliwość awansu

Dodatkowe informacje:

- Zapotrzebowanie: 7 Developerów .NET/ASP .NET do różnych projektów

- Wielkość zespołu: max 5 osób

- Od kiedy: wymagana dostępność od zaraz lub z miesięcznym okresem wypowiedzenia

- Czas trwania projektu: długoterminowy. Pierwsza umowa na rok czasu.

- Kontynuacja: osoby zainteresowane mogą być przeniesione do innych projektów

- Temat: Stworzenie systemu rejestracji czasu pracy

- Etap początkowy: praca od zera.

- Metodyka pracy: Agile SCRUM

- Umowa: akceptujemy każdy rodzaj umowy: b2b/ dzieło / zlecenie / praca (tylko w Katowicach)

- wynagrodzenie rynkowe i negocjowalne w zależności od wybranej umowy i doświadczenia

- Możliwość przeniesienia również do projektów zagranicznych.

Łącznie poszukujemy do tego projektu 3 osób, natomiast mamy jeszcze otwarte pozycje dla :

kontrakt java zdalnie​ ​

kontrakt iOS zdalnie

Za każde​ polecenie zakończone zatrudnieniem​ ​oferujemy przelew w wysokości 500zł.​ Bardzo proszę popytać się po znajomych czy nie byliby zainteresowani.

Wymagania

Minimum pół roku doświadczenia zawodowego
Umiejętność dobrej samoorganizacji pracy
Rzetelność i terminowość
Dostępność online w ciągu dnia roboczego.

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na rynku krajowym jak i... międzynarodowym. Nasi pracownicy realizują projekty w Polsce i zagranicą dla bardzo znanych firm.

Specjalizujemy się w pracy zdalnej, gdzie większość pracowników pracuje zdalnie z różnych zakątków w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
od 6 miesięcy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 11.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy