Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać udział w:

  • projektowaniu i realizacji rozwiązań w oparciu o platformę .NET,
  • optymalizowaniu i rozwijaniu istniejących aplikacji.

Oferujemy:

  • realny wpływ na przebieg i rozwiązania użyte w projektach,
  • pracę w zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy, brak korporacyjnej atmosfery,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wyngarodzenie 5000 - 8000 zł brutto.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności programowania w .NET, C#, MS SQL,
  • znajomości ASP.NET, ASP.NET MVC, HTML 4/5, CSS, JavaScript,
  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywności i pracy w zespole.

Mile widziane będzie:

  • znajomość GIT, Azure, Entity Framework, RWD,
  • doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych.

Prezentacja firmy

Firma Praksis powstała w październiku 2002 roku. Bez kapitału, sprzętu, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy