Programista .NET (Mid/Junior)

New-Invest

Warszawa, Kraków, Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania poszukuje Programistów .NET

Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk

Oferujemy:
• dokształcanie na stanowisku pracy
• wzrastające wynagrodzenie adekwatne do zdobywanego doświadczenia i umiejętności (+ okazjonalne bonusy)
• pracę opartą na jasnych i uczciwych zasadach
• świetną, koleżeńską atmosferę pracy
• możliwość zdobycia dużego doświadczenia i stałego podnoszenia kwalifikacji
• stabilizację – liczymy na długotrwałą współpracę

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko programisty wymagamy:
• wyższego wykształcenia (mile widziani absolwenci informatyki lub kierunki
pokrewne, ew. studenci kończący studia)
• podstawowej znajomości relacyjnych baz danych
• podstawowej znajomości języka SQL
• podstawowej znajomości środowiska .NET
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się na piśmie (mile widziany angielski czynny)
• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
• umiejętności pracy w zespole
• komunikatywności w kontaktach z klientami
• łatwości przyswajania wiedzy
• chęci rozwoju

Pracując na tym stanowisku, będziesz wykonywał zadania polegające na:
• tworzeniu softwaru dla dużej, międzynarodowej korporacji
• rozwoju i wdrażaniu nowych funkcjonalności działającego systemu przy użyciu naszej autorskiej platformy deweloperskiej
• zastosowaniu skryptów języka T-SQL w środowisku MS SQL Management Studio
realizujących te funkcjonalności
• programowaniu w języku VB.NET zaawansowanych rozwiązań
• tworzeniu interaktywnych stron internetowych

Prezentacja firmy

Agencja Personalna New- Invest specjalizuje się w rekrutacjach profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria