Programista Javascript

Black Label

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niewielkim, doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem. Od wielu lat współtworzymy jedną z najpopularniejszych bibliotek do tworzenia wykresów w języku JavaScript, Highcharts.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam nie tylko w rozwoju i utrzymaniu tej biblioteki (i jej pochodnych), ale też w pracy nad wewnętrznymi projektami, opartymi o technologie Node.js i React.js.

Co oferujemy?

  • Pełny wymiar godzin
  • Pracę w biurze w Krakowie (z możliwością pracy zdalnej od czasu do czasu)
  • Luźną atmosferę – zwierzęta w biurze, wspólne posiłki, grę w piłkę itd.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Indywidualne lekcje angielskiego, ubezpieczenie zdrowotne, Multisport

Wymagania

Szukamy kogoś kto:

  • Ma min. 2 letnie doświadczenie z programowaniu w języku JS i zna ES6
  • Posiada dobrą znajomość technologii React.js, Node.js+Express
  • Dobrze mówi i pisze po angielsku

Nie musisz znać bibliotek Highcharts, nauczymy Cię ich struktury i zasad działania od podstaw.

Masz konto na GitHubie? Chętnie zerkniemy.

Prezentacja firmy

Współtworzymy biblioteki do rysowania wykresów w Javascripcie: Highchart... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy