Programista Java

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Programista JavaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • wsparcie poprodukcyjne w rozwiązywaniu problemów;
  • rozwój aplikacji webowych w firmie z sektora bankowego;
  • współpraca z międzynarodowym, rozproszonym zespołem programistów;
  • praca z technologiami: Java, Spring, Hiberbnate, w metodologii SCRUM.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomośc Java 6+
  • gotowość do długafolwego zaangażowania w projekt;
  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia na stonowisku programisty Java;
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku).

Oferujemy:

  • długofalowy kontrakt;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (80 - 100 zł netto/h + VAT);
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • udział w różnorodnych projektach w obszarze bankowości.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.