Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: JAVA developer, którego zadaniem będzie:
• projektowanie, implementacja i wdrażanie złożonych aplikacji biznesowych klasy korporacyjnej,
• wykorzystywanie innowacyjnych technologii przy modelowaniu problemów biznesowych,
• tworzenie wysokiej jakości kodu i testów,
• praca w niewielkich zespołach projektowych skupionych na konkretnych projektach.
  Szukamy osób z pasją, otwartych na wyzwania, chcących pracować przy ciekawych projektach i uczyć się najnowszych technologii.

OFERUJEMY:
• pracę przy ciekawych projektach (wykorzystujemy nowoczesne technologie i narzędzia),
• pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Krakowa,
• udział w szkoleniach i konferencjach,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka JAVA,
• dobra znajomość standardów JAVA EE (EJB)
• dobra znajomość standardu JPA lub frameworka Hibernate
• dobra znajomość HTML, XHTML, JavaScript, CSS,
• znajomość wzorców projektowych
• umiejętność pracy z gotowymi frameworkami oraz projektowania obiektowego,
• dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
• mile widziane doświadczenie z komunikacją RESTful
• mile widziane doświadczenie w analizowaniu, projektowaniu, wdrażaniu i rozwijaniu oprogramowania,
• mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne lub inżynierskie.

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy przesłać CV w języku polskim lub angielskim.

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy