Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2017.

Programista Java - zdalnie

Zdalnie Katowice Kraków Warszawa Wrocław Poznań Kielce Gdańsk Opole Bydgoszcz Rzeszów, mazowieckie

JJ Soft

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna

Interesujący projekt dla bardzo znanego klienta

Elastyczne warunki pracy

Możliwość awansu

Dodatkowe informacje:

- Zapotrzebowanie: Developerów Java frontend lub backend

- Wielkość zespołu: ok 5 osób

- Od kiedy: wymagana dostępność od zaraz lub z miesięcznym okresem wypowiedzenia

- Czas trwania projektu: długoterminowy. Pierwsza umowa na rok czasu.

- Kontynuacja: osoby zainteresowane mogą być przeniesione do innych projektów

- Umowa: akceptujemy każdy rodzaj umowy: b2b / dzieło / zlecenie / praca (Tylko Katowice)

- wynagrodzenie rynkowe i negocjowalne w zależności od wybranej umowy i doświadczenia

- Możliwość przeniesienia również do projektów zagranicznych.

Mamy jeszcze otwarte pozycje dla :

  • kontrakt .Net​ ​zdalnie
  • kontrakt SAP zdalnie​ ​
  • iOS zdalnie

Za każde​ polecenie zakończone zatrudnieniem​ ​oferujemy przelew w wysokości 500zł.​ Bardzo proszę popytać się po znajomych czy nie byliby zainteresowani.

Wymagania

Minimum rok doświadczenia zawodowego.
Umiejętność dobrej samoorganizacji pracy
Rzetelność i terminowość
Dostępność online w ciągu dnia roboczego.

Znajomość:
Java, Oracle, Postrgres, Javascript

Mile widziane:
OpenLayers
Angular

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na rynku krajowym jak i... międzynarodowym. Nasi pracownicy realizują projekty w Polsce i zagranicą dla bardzo znanych firm.

Specjalizujemy się w pracy zdalnej, gdzie większość pracowników pracuje zdalnie z różnych zakątków w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 13.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy