Programista/developer

Hygieia

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hygieia zatrudni osobę do działu IT:

 Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie stroną internetową firmy oraz wszystkimi serwisami zależnymi.
  • Tworzenie i serwisowanie aplikacji intranetowych i webowych.
  • Budowa skryptów do analiz i pobierania danych z baz danych.

Wymagania:

  • dobra znajomość Baz danych Mysql, MariaDB.
  • znajomość Oracle, MSSQL.
  • dobra znajomość języków programowania HTML/CSS, PHP, Javascript.
  • znajomość systemu Magento.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. Nazwa pochodzi od patronki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems