Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Programista Baz Danych

Kraków, małopolskie

Sapico Sp. j.

Opis stanowiska pracy

 Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania z wykorzystaniem SQL
  • Opracowywanie raportów i warstw zasilania i transformacji
  • Przygotowywanie testów i testowanie
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka SQL i przynajmniej jednej z platform SQL (MS SQL, Oracle itp.)
  • Podstawowej znajomości SQL i technologii webowych
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dokładności w wykonywaniu zadań
  • Kreatywności i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Nowym pracownikom zapewniamy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do najnowszych technologii
  • ambitne wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, motywujące premie okresowe
  • atmosferę w pracy opartą na współpracy i indywidualnym podejściem do pracownika

Firma Sapico jest dostawcą usług związanych z tworzeniem oprogramowania oraz... producentem specjalistycznych aplikacji do zarządzania relacjami i rozliczeniami z klientami oraz partnerami, w tym zintegrowanego pakietu do zarządzania firmą telekomunikacyjną - sapico-Net.

Oferujemy wdrożenie własnych systemów do zarządzania relacjami z klientami (CRM), rozliczania usług klientów (Billing) i partnerów (PRM). Wszystkie produkty firmy Sapico są nowoczesnymi aplikacjami, opartymi o innowacyjne technologie w zakresie interfejsu użytkownika, obsługi procesów biznesowych, przetwarzania i analizy danych.

Oferowane rozwiązania są wydajne, skalowalne, łatwo adaptowalne do warunków biznesowych i atrakcyjne cenowo.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości