Programista aplikacji internetowych PHP

TravelTECH Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

TravelTECH od 2006 roku zajmuje się przygotowywaniem i dystrybucją rozwiązań umożliwiających internetową rezerwację, sprzedaż i obsługę podróży. Rozwiązania TravelTECH wyróżniają się funkcjonalnością, elastycznością budowy i konfiguracji, wyjątkowymi możliwościami dostosowania ich do specyficznych wymagań Klientów, a także niską ceną użytkowania, możliwą do uzyskania dzięki nowoczesnym technologiom "open source".

Pracownicy TravelTECH to kreatywny zespół wysokiej klasy specjalistów - analityków, architektów systemów i programistów. Naszą domeną są rozwiązania do efektywnego i szybkiego przetwarzania dużych zbiorów danych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu dostępu do usług.

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie udział w rozwoju systemów rezerwacji usług turystycznych, w tym:

  • projektowanie i budowa serwisów rezerwacyjnych
  • programowanie w językach PHP, PL/SQL, JavaScript (Jquery), Angular
  • rozwój pozostałych aplikacji tworzonych przez firmę
  • techniczne wsparcie klientów polskich i zagranicznych

Wymagania

  • Doświadczenie: co najmniej 1 rok
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość PHP, Ajax, Angular
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę programisty

Mile widziane:

  • Znajomość SQL, GIT
  • Znajomość innych języków programowania
  • Wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenia w pracy lub studiach za granicą
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań

W zamian za współpracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i rozsądne wynagrodzenie,
  • pracę w doświadczonym zespole w wysoko wykwalifikowanymi inżynierami,
  • pracę w komfortowym biurze w Krakowie (ul. Życzkowskiego),
  • liczne wyzwania i uczestnictwo w unikatowych projektach,
  • pracę dla międzynarodowych klientów,
  • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,
  • świetną atmosferę pracy,
  • kartę Multisport, napoje i owoce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez TravelTECH sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Prof. M. Życzkowskiego 14, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Budowa i rozwój internetowych systemów rezerwacyjnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy