Program stażowy w obszarze Client Engagement

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Informacje o kliencie

Sercem działalności PageGroup są ludzie. Cechuje nas doskonała obsługa naszych klientów i kandydatów oraz pasja z jaką podchodzimy do pracy.

Z dumą wyznaczamy standardy w branży rekrutacyjnej. Wierzymy, że nasze indywidualne podeście do kandydatów oraz klientów zmienia ich życie na lepsze oraz pozwala rozwinąć ich potencjał.

Opis stanowiska

  • wsparcie i samodzielne tworzenie analiz, zestawień, raportów i prezentacji,
  • pomoc przy przygotowywaniu ofert i dokumentacji przetargowej,
  • aktualizacja bazy danych,
  • prowadzenie aktywnego „research'u" w dostępnych bazach danych i internecie,
  • pomoc przy tzw. "mapowaniu rynku",
  • aktywna współpraca z innymi zespołami Page w Polsce i za granicą.

Profil kandydata

Jeśli jesteś studentem/ką poszukującym/cą pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego, zależy Ci na indywidualnym podejściu do czasu pracy i chciałbyś/chciałabyś wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na zadania i dynamikę działania, PageGroup jest miejscem dla Ciebie!

Nasza oferta jest skierowana do osób, które posiadają status studenta, nie ukończyły 26go roku życia oraz posiadają co najmniej średniozaawansowany poziom języka angielskiego. Minimalna dyspozycyjność stażysty/ki w tygodniu to 25 godzin.

Idealny kandydat/ka na stanowisko Stażysty/ki w PageGroup powinien/na:

  • być osobą analityczną i dokładną, przywiązującą dużą wagę do szczegółów i jakości danych,
  • posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • posiadać przynajmniej dobrą znajomość narzędzi i aplikacji takich jak MS Excel, Power Point,
  • znajomość systemów CRM i narzędzia Power BI będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • możliwość pracy z najbardziej doświadczonymi ekspertami w branży rekrutacyjnej i sprzedażowej,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, wspartego licznymi szkoleniami,
  • pracę w międzynarodowym środowisku (część zespołu znajduje się w Barcelonie)
  • 1 pełnopłatny dzień urlopu w miesiącu,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page