Program managerski w Produkcji - Mars Leadership Program

Michael Page

Sochaczew, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Czas trwania: 3 lata

Lokalizacja: fabryka w Sochaczewie k. Warszawy

Oferujemy: umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie, benefity. Działy w których może odbywać się program: produkcja (przygotowanie Surowców, optymalizacja procesu i pakowania), dział inżynieryjny, techniczny, lean, dział bezpieczeństwa, logistyki fabrycznej, łańcucha dostaw oraz dział badań i rozwoju.

Informacje o kliencie

MARS to globalna organizacja zatrudniająca ponad 80 000 pracowników w 80 krajach na całym świecie.

W 2017 r. już trzeci raz z rzędu MARS został uznany jako jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w branży FMCG oraz uznany przez Great Place to Work® za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce i najlepsze międzynarodowe miejsce pracy w Europie i na świecie.

Opis stanowiska

JAK DZIAŁA PROGRAM?

  • Program rozwoju liderów to możliwość zrealizowania trzech, 12 miesięcznych projektów pełniąc obowiązki na samodzielnym stanowisku Specjalisty, Starszego Specjalisty i nawet Młodszego Managera na ostatnim roku programu
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w ramach Europejskiego Programu Managerskiego, podczas którego jeden z projektów będzie odbywał się w jednym z europejskich oddziałów MARS
  • Każdy z projektów jest realizowany w innym dziale, co umożliwi Ci rozwinięcie szerokiej perspektywy, poznanie biznesu oraz zdobycie kluczowych dla Twojego dalszego rozwoju umiejętności technicznych i przywódczych
  • Po zakończeniu programu rozwojowego: stanowisko managera z zespołem, całkowita samodzielność

Profil kandydata

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE:

  • Dążą do tego, aby w przyszłości zajmować stanowiska kierownicze i zarządzać zespołem
  • Potrafią inspirować ludzi, są nastawione na współpracę i wspólne wdrażanie pomysłów
  • Mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarach produkcyjnych
  • Wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami naukowymi lub biznesowymi, szybko się uczą
    i lubią zmiany
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Posługują się biegle językiem angielskim
  • Są mobilne, otwarte na zagraniczny wyjazd i dyspozycyjne w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich mocnych stron, potrzeb rozwojowych czy aspiracji
  • Wsparcie doświadczonego mentora - osoby z naszego zespołu Zarządzającego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące po każdym, z sukcesem zakończonym rocznym projekcie oraz rozbudowany pakiet benefitów, w tym bogatą ofertę szkoleniową
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w unikatowej kulturze organizacyjnej nastawionej na ludzi, wyniki i rozwój
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sochaczew
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page