Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w branży motoryzacyjnej?

Mieć darmowy transport?

Szukamy osób do produkcji elektronicznych części samochodowych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym po 8 h od poniedziałku do piątku
Doświadczenie na produkcji co najmniej 6 miesięcy
Nastawienie na rozwój i stałą współpracę
Umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:

Obsługa maszyn
Obsługa ekranów dotykowych
Kontrola jakości

To co możemy Ci zaoferować:

• Pracę na 3 zmiany

• Wynagrodzenie: 20 zł brutto/h + 20% dodatku nocnego

• Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmą,

• Dogodny dojazd do firmy - dla osób bez samochodu zapewniamy transport pracowniczy z Sochaczewa, Żyrardowa i Błonia

• możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia,

• stabilne zatrudnienie (najpierw żebyśmy się lepiej poznali przez firmę zewnętrzną na umowę zlecenie z pełnymi składkami zus)

nowoczesną klimatyzowaną halę

po okresie próbnym rozbudowany pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie na święta)

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji