Production Manager z j. angielskim nowe stanowisko w strukturze firmy Automotive

Gliwice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-55364

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Production Manager z j. angielskim branża Automotive

Zakres obowiązków:

- współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
- planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
- kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcyjnym (do 100 osób)
- kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
- odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
- optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
- znajomość metodologii i narzędzi Lean Management
- organizowanie działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa zgodnie z normami ISO 9000, QS 9000 i IATF 16949
- nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
- min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w branży Automotive (warunek konieczny)
- doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
- umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych

Korzyści:

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości