Product Owner

drEryk

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy produkty dla branży medycznej. Szukamy doświadczonego Product Ownera - szefa zespołu Product Ownerów i Analityków tworzących aplikację w modelu hybrydowym (licencja+ SaaS), z której korzysta już kilka tysięcy użytkowników w Polsce.

Lubisz widzieć efekt swojej pracy? Masz umiejętność tworzenia i realizacji wizji dla produktów odpowiadających potrzebom rynku popartą sukcesami? Umiesz obserwować trendy, analizować dane i wyciągać wnioski? Lubisz pracować z ludźmi?

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y:

  • Definiowanie wizji produktu przy maksymalizacji wartości biznesowej dla Klienta, tworzenie strategii i roadmapy produktu realizujących założone cele biznesowe przy uwzględnieniu zakładanego budżetu;
  • Analizowanie danych, wyciąganie wniosków, współtworzenie modelu biznesowego;
  • Nadzór nad procesem analizy rynku, wymagań Klienta i identyfikowania nowych możliwości rozwoju produktu oraz działań konkurencji;
  • Nadzór nad procesem konsultacji założeń produktu z użytkownikami końcowymi, nadzór nad analizą user experience;
  • Współpracę z zespołami Scrumowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi), agencją UX oraz kluczowymi interesariuszami; nadzór nad procesem tworzenia wymagań w sposób zapewniający ich spójność oraz racjonalność kosztowo – przychodową;
  • Reprezentowanie Działu Product Development w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie, planowanie, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, a także dbałość o standardy pracy. Zapewnienie efektywnej struktury zatrudnienia w podległym obszarze;
  • Ścisła współpraca z Zarządem.

OCZEKIWANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w pracy Product Ownera poparte sukcesami, mile widziane: doświadczenie dla produktu B2B, które odbiorcą są mali przedsiębiorcy poparte sukcesami;
  • Doświadczenie w pracy na rynku medycznym;
  • Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów i definiowania wymagań;
  • Wysoki poziom kompetencji w zarządzaniu zespołem;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcyjnymi w IT;
  • Umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w działaniu;
  • Myślenie strategiczne - nastawienie na biznes i cel;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

CO W ZAMIAN:

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Opiekę medyczną (LuxMed) oraz karnet Benefit Multisport;
  • Naukę języka angielskiego w biurze z native speaker’em;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jeżeli posiadasz potrzebne umiejętności, chcesz rozwijać się pracując przy ciekawych i różnorodnych projektach - nie wahaj się! Aplikuj!
Miejsce w drEryk sp. z o.o. czeka na Ciebie!

Prezentacja firmy

Tworzymy produkty dla branży medycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media