Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą działającą w sektorze rolniczym, należącą do francuskiej Grupy Roullier. Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie posiadamy unikalną gamę produktów do odżywiania roślin i zwierząt.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku

Product Manager

Jeśli jesteś osobą o doskonałych umiejętnościach interpersonalnych, posiadającą wiedzę rolniczą lub doświadczenie w branży oraz w kreowaniu polityki marketingowej, dla której dzielenie się własnymi doświadczeniami, a przy tym osiąganie satysfakcji zawodowej i finansowej jest ważne,

dołącz do nas!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Planowanie działań marketingowych i promocyjnych w regionie
  • Udział w kreowaniu polityki marketingowej
  • Samodzielne zarządzanie projektami
  • Aktywne wspieranie sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń dla handlowców w zakresie wiedzy o produkcie
  • Prowadzenie szkoleń dla partnerów handlowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Analiza potrzeb Klientów i rynku

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem wyższym (preferowane rolnicze lub doskonała znajomość branży rolnej)
  • z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • kreatywnej
  • z dobrą znajomością j.angielskiego
  • z umiejętnościami organizowania pracy własnej
  • z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi
  • z wysoką kulturą osobistą

Aplikacje prosimy przysyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do fr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Logistyka, Praca Badania / Rozwój