Product Manager Receptura Apteczna

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1184698

Dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Product Manager - Receptura Apteczna.
Twój zakres obowiązków
  • kreowanie koncepcji nowych produktów w oparciu o monitoring trendów rynkowych oraz potrzeby klientów
  • współpraca z działem rozwoju przy tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • współpraca z marketingiem komunikacyjnym przy tworzeniu materiałów marketingowych i kampanii produktowych
  • opracowywanie oraz wdrażanie planów marketingowych dla powierzonych produktów
  • analiza rynku i tworzenia rekomendacji dotyczących komunikacji produktowej
  • bieżąca analiza sprzedaży
  • wdrażanie i koordynowanie bieżących aktywności związanych z powierzonymi kategoriami produktowymi

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe, mile widziane farmaceutyczne
  • znajomość rynku farmaceutycznego w Polsce
  • wiedza z zakresu receptury aptecznej
  • kreatywność
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Produktu w obszarach zarządzania produktem, kategorią produktów
  • umiejętność zarządzania projektami oraz tworzenia narzędzi promocyjnych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • program poleceń pracowniczych
  • zniżki na produkty firmowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • konkursy pracownicze

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój