Oferta wyróżniona

Product Manager ds. sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych

Kraków, małopolskie

AutoID Polska S.A..

Opis stanowiska pracy

AutoID Polska S.A. ma ponad 20 letnią obecność na rynku IT. Bazujemy na technologiach w obrębie których jesteśmy prekursorami dzięki współpracy z największymi producentami w branży na świecie.
Nasze doświadczenie połączone z dobrą atmosferą pozwoliły nam na stworzenie otwartego, stabilnego miejsca, w którym nowo przybyłe osoby w krótkim czasie czują się tu jak ryby w wodzie i zostają z nami na długie lata.

W dziale dystrybucji zajmujemy się rozwojem sprzedaży rozwiązań z zakresu przetwarzania danych, a w ostatnim czasie w obszarze bezpieczeństwa danych. W tym właśnie zakresie potrzebujemy wsparcia w postaci nowej, pełnej energii, chęci i doświadczenia osoby.

Obecnie poszukujemy: Product Managera ds. sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych

Korzyści z dołączenia do nas:

  • praca zdalna
  • luźna atmosfera (brak korporacyjnych procedur)
  • samodzielność i swoboda w realizowaniu własnych pomysłów
  • doświadczony i pomocny team
  • coroczne wyjazdy integracyjne oraz comiesięczne spotkania lunchowe
  • nauka języka angielskiego w godzinach pracy
  • regularne szkolenia produktowe

Twoje przyszłe zadania:

  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych
  • Tworzenie strategii marketingowych oraz współtworzenie nowych narzędzi pozwalających na rozwój sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży dystrybucyjnej na terenie Polski
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza rynku produktów z obszaru bezpieczeństwa
  • Wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Świetnej prezentacji połączonej z umiejętnościami negocjacyjnymi
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Punkty dodatkowe zyskasz mając doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla B2B.
  • Jeśli to brzmi jak Ty, aplikuj koniecznie!

Zapewniamy:

  • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych
  • Umowę o współpracę – dzięki czemu sam sterujesz czasem swojej pracy
  • Możliwość pracy zdalnej w stabilnej firmie z polskim kapitałem, bez korporacyjnych procedur
  • Możliwość korzystania z darmowej nauki j. angielskiego w godzinach pracy
  • Coroczny wyjazd integracyjny oraz comiesięczne spotkania obiadowe
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami, dzięki którym doskonalisz swój warsztat pracy
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów oraz dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej?  Napisz do nas na adres ze stopki lub zadzwoń.

AutoID Polska S.A. jest liderem na rynku automatycznej identyfikacji. Tworzymy unikalne... rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne technologie: biometryczne, OCR/ICR, RFiD, CarID, kody kreskowe.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Project Management , Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta