Product Manager (branża budowlana)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

cały region, łódzkie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: cały region
9-19-68089
Wynagrodzenie: 10000 - 12000 PLN

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko: Product Manager.

Zadania:
- opracowywanie i realizacja strategii marketingowej dla nowych i istniejących produktów, zgodnie z celami rozwojowymi firmy;
- planowanie, wdrażanie i koordynowanie działań związanych z wprowadzaniem produktów na rynek polski oraz modyfikowanie istniejącej oferty;
- analizy rynkowe;
- współpraca w definiowaniu i egzekwowaniu polityki cenowej i rabatowej;
- działania employer brandingowe;
- projektowanie akcji promocyjnych, analiza i ocena ich efektywności;
- tworzenie materiałów marketingowych;
- współpraca z innymi działami;
- współpraca w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji produktowej;
- udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub marketing, zarządzanie;
- minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem;
- doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B2);
- samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej;
- proaktywność i postawa zorientowana na klienta;
- gotowość do podróży służbowych przez ok. 30% czasu.

Korzyści:
- umowa o pracę;
- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty, program emerytalny, preferencyjne pożyczki, kawa/herbata, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wakacji dzieci, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników
- komplet narzędzi niezbędnych do pracy (samochód słuzbowy, telefon, laptop)
- praca w systemie hybrydowym (3:2), elastyczne godziny pracy