Procurement Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Procurement SpecialistMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wspieranie tworzenia zamówień zakupu;
  • Śledzenie zamówień i uzgadnianie terminów dostaw, zarządzanie opóźnieniami w dostawach;
  • Odpowiadanie na pytania pracowników i sprzedawców dotyczące kwestii związanych z zakupami;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Ścisła współpraca z zespołem finansowym;
  • Wspieranie standaryzacji i automatyzacji procesów zakupowych;

Wymagania:

  • Minumum 2-letnie doświadczenie w obszarze zamówień;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2);
  • Umiejętności analityczne, umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie znajomość MS Excel;
  • Wykształcenie w zakresie zamówień publicznych/finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe;
  • Budżet na szkolenia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.