Opis stanowiska pracy

Process Control Engineer
Kraków
NR REF.: 1155895

Responsibilities:
- Performing design tasks for Process Control for the petrochemical or refinery industry
- Preparation of Piping & Instrumentation Diagrams
- Preparation of functional diagrams
- Preparation of Input data for DCS/SIS configuration, BPCS/SIS engineering
- Participation in the Factory (FAT) for hardware and software for BPCS and SIS systems
- Coordination of Package Units, interfaces to other discipline, client and vendors

Requirements:
- 2+ years experience in a plant engineering company as Process Control engineer
- Ability to work independently on the preparation of proposals and execution of projects for instrumentation for domestic and international projects
- Fluent in Polish and English (knowledge of German / Russian or other languages would be an asset)
- Computer skills, knowledge of applications such as MS Office, ACAD
- Knowledge of Functional Safety of Programmable Electronic System and Safety Instrumented System for Process Industry

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis