Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni"

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Zrzeszeni" z siedzibą

61-064 Poznań, os. Przemysława 21 ogłasza KONKURS na stanowisko

PREZESA ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Obowiązki:
-Reprezentowanie Spółdzielni Mieszkaniowej
-Zarządzanie Spółdzielnią Mieszkaniową

Wymagania

1.   Wymagania konieczne :

1)    dyplom  ukończenia  studiów  wyższych  ( rachunkowość lub finanse lub ekonomia lub inżynieria zarządzania ),

2)    co najmniej 10letni staż pracy, w tym co najmniej 3 letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych,

3)    korzystanie z pełni praw publicznych,

4)    posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,

5)    znajomość ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i prawa spółdzielczego oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,

6)    znajomość prawnych i ekonomicznych aspektów funkcjonowania podmiotów gospodarczych w warunkach gospodarki rynkowej,

7)    znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej,

8)    znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami,

9)    znajomość zagadnień związanych z zarzadzaniem nieruchomościami,

10)    dobra znajomość obsługi komputera,

11) nieprowadzenie     działalności     konkurencyjnej wobec Spółdzielni Mieszkaniowej „Zrzeszeni".

2.  Wymagania pożądane:

1)    pełna   dyspozycyjność,   umiejętność   negocjacji,   kultura   osobista i komunikatywność,

2)    znajomość zagadnień związanych z zarzadzaniem i kierowaniem zespołami pracowników oraz wiedza z zakresu prawa pracy,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja