Prezenterka Gier Internetowych

Gi Group Poland S.A.

Brwinów, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Brwinów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prezentacji produktów
  • Prezentowanie przemówień w transmisji na żywo
  • Dbanie o wysoki standard transmisji
  • Dbanie o wizerunek firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrej dykcji oraz umiejętności prowadzenia rozmowy
  • Punktualności
  • Dyspozycyjności
  • Miłej aparycji oraz wysokiej kultury osobistej
  • Poczucia odpowiedzialności
  • CV z aktualnym zdjęciem

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość wyuczenia się oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długotrwałą współpracę
  • 3 zmianowy system pracy (6-14;14-22;22-6)
  • Umowę zlecenia
  • Multisport
  • Opieka medyczna Medicover
  • Owocowe poniedziałki oraz czwartki
  • Treningi coachingowe
  • Wysoki komfort pracy (Centrum Warszawy) (10 piętro biurowca klasy A)
  • Możliwość wyjazdu na targi międzynarodowe
  • System premiowy za polecenia nowych kandydatów
  • System premiowy za zaangażowanie/ wizerunek / statystyka z oglądalności
  • Możliwość wyjazdów na targi międzynarodowe
  • Konkursy za zaangażowanie
  • Możliwość awansu wewnątrz firmy
  • Profesjonalne 3 tygodniowe szkolenia (ok. 120h, szkolenie ang ) (ok. 48h szkolenie pl )
  • Studenci/tki zaoczne – przysługują dwa wolne weekendy w msc
    Studenci/tki dzienne ( max dwa dni w tyg zajęte ),   – tylko jeśli jest duże zapotrzebowanie na rekrutacje, obowiązkowa obecność podczas całego 3 tyg szkolenia/ 1 tyg szkolenia
  • Minimalna ilosć zmian do przepracowania na miesiącu to 14 (112h)

  • Benefity (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, kawa / herbata, paczki świąteczne)

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu po więcej informacji pod numerem 668 281 016]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.