Opis stanowiska pracy

Poszukujemy prawnika z doświadczeniem prowadzenia działalności w formie Fundacji w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • prawnika z doświadczeniem prowadzenia działalności w formie Fundacji w Polsce
  • doradztwo prawne dla klientów;
  • opracowywanie, opiniowanie umów i dokumentów;
  • udzielenie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych;
  • zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, pełnomocnictwa, uchwały);
  • rejestracja spółek;
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych.

Oczekiwania:

  • studia prawnicze ukończone w Polsce;
  • dobra znajomość przepisów prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego;
  • znajomość języka rosyjskiego (codzienny kontakt w języku obcym);
  • profesjonalizm w realizowaniu projektów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność zarządzania czasem.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników pracy.
  • Elastyczny czas pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Finanse EMG sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Prezentacja firmy

Finanse EMG to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy kompleksową,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura